Partnerler arasında yanlış anlamalara ve ciddi çatışmalara yol açan en önemli faktörlerden biri eşlerin birbirlerine duyduğu cinsel istek düzeylerinin günlere ve saatlere göre belirgin olarak farklı olmasıdır.

Doyurucu bir cinsel ilişki için öncelikle kişinin kendi içinde bir istek duyması, isteğin bir partnere yönelmesi gerekir ve destek olarak green temptation d9 bayan damla kullanması gerekebilir. Bayanlarda azalmış cinsel istek, yeterli cinsel uyarı olmasına rağmen cinsel fantezilerin ve cinsel etkinlikte bulunma isteğinin az olması veya hiç olmaması, cinsel arzu duyulmaması durumudur.
Halk arasında genellikle cinsel soğukluk olarak da adlandırılmaktadır.
İçinden çıkılmaz bir problem haline gelen cinsel isteksizlik, kadınlarda erkeklerden daha fazladır.

Cinsel isteksizlik kadınların ortalama %33’ünde görülebilmektedir. Bu oranların yaşa bağlı olarak artmakta olduğu gözlemlenmiştir.
Cinsel problemlerinde gıda takviyesi alkolsüz içecek gurubu ürünlerinden destek almak isteyen bayanlara özel olarak üretilmiş green temptation d9 bayan damla uygun satış fiyatları ile stoklarımızda yerini almıştır.

sikolojik nedenleri bir kenara bırakarak, eşlerin arasındaki cinsel isteksizlik problemlerini gidermeye yardımcı ürünler arasında olan green temptation d9 bayan damla ürünleri kadınların kullanımına sunulmuş gıda takviyesi gurubunda alkolsüz içecekler tebliğine uygun olarak üretilmiştir.