BELGELER

Ürünlerimizin ülkemizde üretilip pazarlanması noktasında resmi mercilerden izinler alarak en doğru ve sağlıklı şekilde faaliyetlerimize devam etmek bizim için son derece önemlidir.
Gerek satış faaliyetlerimiz, gerek üretim faaliyetlerimiz, gerek ise bayilerimiz ile beraber tüm tedarik zincirlerimiz için gerekli tüm belgeleri sağlamakta ve izinleri almaktayız.

Müşterilerimizin arzuları ve isteklerini dikkate alarak bütün ürünlerimizin iyileştirilmesini her daim sağlarken, söz konusu süreçlerde atılan tüm adımların da yine yasalara uygun ve kalite standartlarına uyumlu şekilde gerçekleştirilmesine özen göstermekteyiz.
Uluslararası alanda geçerli olan kalite belgelerimizi tüm bu süreçler hususunda tescil etmekteyiz.

Marka Nedir?

Farklı teşebbüslerin mal ya da hizmetlerinin birbirinden ayrılmasını sağlayan her türlü işaret marka olarak adlandırılır.
Kişi adları da dahil olmak üzere her türlü sözcük, harf, ambalaj, biçim vb. marka kapsamında değerlendirilir.

Bir işletmenin varlığını temsil eden ve kalite göstergesi olan marka, hassas bir şekilde korunmalı, tescil edilmeli ve belgelendirilmelidir.
Bu nedenle bizler de markamızı korumakta ve bu konuda atılması gereken tüm adımları hassasiyetle atmaktayız.
Bu noktada bizler, ürünlerimizi kendi kalitemizi de gösterecek şekilde pazara sunmakta ve bu alanda parmakla gösterilmekteyiz.
Müşterilerimiz ile kurduğumuz sıcak temas marka kapsamımız ile sürdürülmektedir.