Green Temptation Satış Noktaları

SATIŞ NOKTALARIMIZ

Satış Noktaları

Firmamız orijinal ürünleri değerli müşterilerimiz ile buluştururken, bu anlamda yaygın bir satış ağını da değerlendirmektedir.
Bu sayede hızlı ve güven dolu bir satış zinciri kurulmaktadır. Böylelikle her türlü ürünün en kaliteli versiyonlarına en hızlı şekilde ulaşmak da kolaylaşır.
Bakanlık tarafından kontrolü yapılan, sağlık ve kullanım açısından herhangi bir sıkıntısı bulunmayan tüm ürünlerimiz huzurlu bir şekilde kullanılsın diye müşterilerimize ulaştırılır.
Hele ki piyasada bulunan çok sayıda taklit, sahte veya kalitesiz ürün düşünüldüğü zaman, firmamızın tescilli ve orijinal ürünleri tüm tüketiciler için önemli bir alternatif durumuna gelmiştir.

Bayimiz Olarak Karlılık Sağlayabilirsiniz

Ülkemizdeki tüm bayilerimizi görebileceğiniz ilgili sayfada, orijinal ürünlerimize hangi kanallardan ve hangi kaynaklar üzerinden ulaşabileceğinizi de görebilirsiniz.
Adresinize en yakın bayilerimizi görebilir, aynı zamanda tüm bayilerimizin iletişim bilgilerine de sahip olabilirsiniz.
Bu sayede bakanlık tarafından onaylı ve yetkili merciler tarafından tescillenmiş her türlü orijinal ürünü hemen kullanabilirsiniz.

Öte yandan bayilerimiz için karlı satışların artması doğrultusunda pek çok yenilik de yapılmıştır.
Özellikle de bayilik sistemimiz ile en hızlı ve en karlı faaliyetlere şimdi siz de kavuşabilirsiniz.

Avantajlı Satış Noktası Olma Fırsatı

Değerli satış ortaklarımız için hem satışları artırmak, hem de pazarda güçlü olmanızı sağlamak için en özel ve en hassas hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır.
Sistemimizin üstün performansı ile beraber kaliteli ve avantajlı seçenekleri de sizlere sunmaktayız.
Beraber çalışmak ve en iyi ürünleri alıp satabilmek için fırsatları değerlendirebilirsiniz.